- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 24 cm |