- -4,37 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Стомана |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Височина | 1.5 cm |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 32 cm |