- -4,37 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Υψος | 1.5 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 32 cm |