(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващ слой |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Фурна, Стъклокерамика, Индукция |
| Материал интериор | Керамика, Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Диаметър | 30 cm |