(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Cuptor, Ceramica din sticla, Inducţie |
| Material interior | Ceramică, Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 30 cm |
| Diametru | 30 cm |