- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Версия на операционната система | Android 11 |
| Mirroring | Android |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Тегло със стойка | 4 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| Гаранция | 36 месеца |