- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm (32``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Έκδοση λειτουργικού συστήματος | Android 11 |
| Καθρέφτης | Android |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Βάρος με βάση | 4 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Εγγύηση | 36 месеца |