- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm |
| Технология дисплей | QLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR, QLED |
| Качество на изображението | 4K |
| Операционна система | Android |
| Видео приложения | Netflix, YouTube |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Видове портове | 2 x USB, 3 x HDMI |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна енергийна консумация | 64 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Тегло бруто | 18.5 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |