- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 139 cm |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | HDR, QLED |
| Calitatea imaginii | 4K |
| OS | Android |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Tipuri de porturi | 2 x USB, 3 x HDMI |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Consumul anual de energie | 64 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Greutate brută | 18.5 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |