- -74,14 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 127 cm |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Ключови характеристики | Mirroring |
| Видео приложения | Netflix, YouTube |
| Гласов асистент | Google assistant built in |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | Onkyo |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна енергийна консумация | 54 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Тегло бруто | 13.45 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Захранващ кабел |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |