- -74,14 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 127 cm |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Mirroring |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube |
| Βοηθός φωνής | Google assistant built in |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | Onkyo |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 54 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Μεικτό βάρος | 13.45 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Καλώδιο ρεύματος |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |