- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Mirroring | Android |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Тегло със стойка | 3.6 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Стойка |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |