- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm (32``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Καθρέφτης | Android |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Βάρος με βάση | 3.6 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |