- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 101 cm (40``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | Full HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Гласов асистент | Google assistant built in |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Аудио технология | Ultra Surround, Equalizer, DTS, Dolby Processing, Volume balance, User Sound Mode |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Аудио система | 2 |
| Видове портове | CI+ slot, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RF |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.5 W |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 36 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Размери със стойка | 58.8 x 89.3 x 27.5 cm |
| Размери без стойка | 50.7 x 89.3 x 8.5 cm |
| Размери на опаковката | 57.7 x 99 x 12 cm |
| Тегло със стойка | 5.6 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Батерии, Стойка |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 36 месеца |