- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 101 cm (40") |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | Full HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Capacitate de stocare | 8 GB |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Asistent vocal | Google assistant built in |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia audio | Ultra Surround, Equalizer, DTS, Dolby Processing, Volume balance, User Sound Mode |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tipuri de porturi | CI+ slot, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RF |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consumul de energie în modul standby | 0.5 W |
| Consum anual de energie /1000 ore | 36 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Dimensiuni cu suport | 58.8 x 89.3 x 27.5 cm |
| Dimensiuni fara suport | 50.7 x 89.3 x 8.5 cm |
| Dimensiunile pachetului | 57.7 x 99 x 12 cm |
| Greutate cu suport | 5.6 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Bateriile, Stand |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 36 luni |