- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Диагонал дисплей | 60 cm (24``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Ключови характеристики | Гласов асистент, Вграден Chromecast, HDMI CEC, LCN, HBBTV |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Google Play, Media Player, Prime Video |
| Гласов асистент | Google assistant built in |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HDR 10 |
| Технология на изображението | DNR, MPEG Noise reduction |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Мощност на вградените говорители | 5 W |
| Аудио система | 2 |
| Видове портове | 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RF, 1 x CI+, 1 x LNB, 1 X Composite AV, 1 x Digital Audio out SPDIF |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Електричесна консумация | 36 W |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.5 W |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 18 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Размери със стойка | 550 x 372 x 223 mm |
| Размери без стойка | 550 x 327 x 76 mm |
| Размери на опаковката | 602 x 375 x 103 mm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка, Стандартно дистанционно управление |
| VESA съвместимост | 100 x 100 |
| Гаранция | 24 месеца |