- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Сребрист |
| Afișare diagonală | 60 cm (24``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Caracteristici cheie | Гласов асистент, Вграден Chromecast, HDMI CEC, LCN, HBBTV |
| Capacitate de stocare | 8 GB |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Google play, Media Player, Prime Video |
| Asistent vocal | Google assistant built in |
| Rezoluţie | 1366 x 768 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Tehnologia imaginii | DNR, MPEG Noise reduction |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 5 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tipuri de porturi | 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x RF, 1 x CI+, 1 x LNB, 1 X Composite AV, 1 x Digital Audio out SPDIF |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consumul electric | 36 W |
| Consumul de energie în modul standby | 0.5 W |
| Consum anual de energie /1000 ore | 18 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Dimensiuni cu suport | 550 x 372 x 223 mm |
| Dimensiuni fara suport | 550 x 327 x 76 mm |
| Dimensiunile pachetului | 602 x 375 x 103 mm |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand, Стандартно дистанционно управление |
| Compatibil VESA | 100 x 100 |
| Garanție | 24 luni |