
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 43 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| Гаранция | 24 месеца |