
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm (32``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 43 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |