- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Енергиен клас: E
- Операционна система: Android
- Вид телевизор: Smart TV
- Вид екран: LED
- Размер на екрана: 55" / 139 см
- Резолюция: 3840x2160 UHD-4K
- Вграден Wi-Fi
- Цифров тунер: DVB T2/C2/S2
- Брой HDMI входа: 2
- Брой USB входа: 2
- Оптичен изход
- Енергийна консумация на 1000 часа: 64 kWh
- VESA съвместимост: 300x200
- Цвят: Черен
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm (55``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Видове портове | 2 x USB, 2 x HDMI |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 64 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 300 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |