- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ενεργειακή κλάση: E
- Λειτουργικό σύστημα: Android
- Τύπος τηλεόρασης: Έξυπνη τηλεόραση
- Τύπος οθόνης: LED
- Μέγεθος οθόνης: 55" / 139 cm
- Ανάλυση: 3840x2160 UHD-4K
- Ενσωματωμένο Wi-Fi
- Ψηφιακός δέκτης: DVB T2/C2/S2
- Αριθμός εισόδων HDMI: 2
- Αριθμός εισόδων USB: 2
- Οπτική έξοδος
- Κατανάλωση ενέργειας ανά 1000 ώρες: 64 kWh
- Συμβατότητα VESA: 300x200
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τύποι λιμένων | 2 x USB, 2 x HDMI |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 64 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 300 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |