- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Видео приложения | Google TV |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Технология на изображението | Direct LED |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Аудио технология | Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Видове портове | 1 x HDMI |
| Wireless | Bluetooth |
| Енергийна ефективност | Клас E |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.40 W |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Тегло със стойка | 3.4 Kg |
| Тегло без стойка | 3.3 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 100 |
| Гаранция | 36 месеца |