- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 81 cm (32``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Google TV |
| Video cu aplicație | Google TV |
| Rezoluţie | 1366 x 768 |
| Tehnologia imaginii | Direct LED |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Tehnologia audio | Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Tipuri de porturi | 1 x HDMI |
| Fără fir | Bluetooth |
| Eficienta energetica | Clasa E |
| Consumul de energie în modul standby | 0.40 W |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Greutate cu suport | 3.4 Kg |
| Greutate fără suport | 3.3 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 200 x 100 |
| Garanție | 36 luni |