- -102,26 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm (55``) |
| Технология дисплей | LED, OLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | QLED |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| HDR технология | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Видове портове | 2 x USB, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x HDMI |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Енергийна ефективност | Class G |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G, Class F |
| Тегло със стойка | 12.2 Kg |
| Тегло без стойка | 11.8 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 36 месеца |