- -102,26 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED, OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | QLED |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Τύποι λιμένων | 2 x USB, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x HDMI |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ενεργειακής απόδοσης | Class G |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G, Class F |
| Βάρος με βάση | 12.2 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 11.8 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |