
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 190 cm (75``) |
| Технология дисплей | OLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR, QLED |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Ключови характеристики | Гласови команди |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Google TV |
| Mirroring | Android |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HLG, HDR 10+, Dolby Vision |
| Технология на изображението | 4K UHD |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Аудио технология | Dolby Atmos |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Аудио система | 2 |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Размери със стойка | 166.6 x 103.5 x 24.7 cm |
| Размери без стойка | 166.6 x 95.8 x 7 cm |
| Тегло със стойка | 23.2 Kg |
| Тегло без стойка | 22.9 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 400 x 400 |
| Гаранция | 24 месеца |