
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 190 cm (75``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR, QLED |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Гласови команди |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Google TV |
| Καθρέφτης | Android |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10+, Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | 4K UHD |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Atmos |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 166.6 x 103.5 x 24.7 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 166.6 x 95.8 x 7 cm |
| Βάρος με βάση | 23.2 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 22.9 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 400 x 400 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |