
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 106 cm (42``) |
| Технология дисплей | OLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Операционна система | webOS |
| Тип процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 144 Hz |
| HDR технология | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| Технология на изображението | AI 4K Upscaling |
| Характеристики на игрите | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate), FreeSync Compatible, G-SYNC Compatible, Game Optimizer |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Видове портове | 1 x RJ-45, 4 x HDMI, 3 x USB 2.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 52 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |
| Размери със стойка | 932 x 577 x 170 mm |
| Размери без стойка | 932 x 540 x 41.1 mm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 300 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |