
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 106 cm (42``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | OLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| OS | webOS |
| Τύπος επεξεργαστή | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 144 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | AI 4K Upscaling |
| Χαρακτηριστικά των παιχνιδιών | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate), FreeSync Compatible, G-SYNC Compatible, Game Optimizer |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Τύποι λιμένων | 1 x RJ-45, 4 x HDMI, 3 x USB 2.0 |
| Τυπικό Wi-Fi | 802.11 ax |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 52 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Διαστάσεις με βάση | 932 x 577 x 170 mm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 932 x 540 x 41.1 mm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 300 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |