- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 81 cm (32``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Non Smart TV |
| Качество на изображението | HD |
| Вид на екрана | Плосък |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| TV тунер | DVB-T2 |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Аудио система | 2 |
| Видове портове | 2 x USB |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Стойка |