- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 81 cm (32``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Non Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | HD |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| Ανάλυση | 1366 x 768 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Τύποι λιμένων | 2 x USB |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Βάση |