- -15,38 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| Технология на изображението | HDR |
| TV тунер | DVB-T2 |
| Видове портове | 1 x RJ-45 |
| Wireless | Wi-Fi |