- -15,38 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| Capacitate de stocare | 8 GB |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia imaginii | HDR |
| Tuner TV | DVB-T2 |
| Tipuri de porturi | 1 x RJ-45 |
| Fără fir | Wi-Fi |