- -25,61 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Вид на екрана | Плосък |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Видео приложения | Netflix |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HDR 10 |
| TV тунер | DVB-T2 |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Аудио система | 2 |
| Видове портове | 2 x USB |
| Wireless | Wi-Fi |