- -25,61 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul ecranului | Apartament |
| Capacitate de stocare | 8 GB |
| Video cu aplicație | Netflix |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Tuner TV | DVB-T2 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tipuri de porturi | 2 x USB |
| Fără fir | Wi-Fi |