- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 5.3 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 11 cm |
| Диаметър | 26 cm |
| Дебелина | 2 mm |
| Материал | Алуминий |
| Материал интериор | Мрамор |
| Материал капак | Стъкло |