- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κατσαρόλα |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 5.3 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 11 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |
| Πάχος | 2 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Υλικό κάλυψης | Γυαλί |