- -2,05 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | Без капак |
| Капацитет | 0 l |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 10 cm |
| Диаметър | 16 cm |
| Материал | Пластмаса |
| Материал интериор | PTFE |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 16 cm |