- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Κατσαρόλα |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 10 cm |
| Διάμετρος | 16 cm |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | PTFE |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 16 cm |