(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген, Фурна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка, Подходящ за фурна |
| Височина | 17 cm |
| Диаметър | 29 cm |
| Материал | Чугун |
| Материал интериор | Чугун |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 45 cm |