(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κατσαρόλα |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο, Φούρνος |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 17 cm |
| Διάμετρος | 29 cm |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εσωτερικό υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 45 cm |