- -2,56 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Тип продукт | Термочаша |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | без BPA |
| Инструкции за употреба | Неподходящ за микровълнова фурна |
| Височина | 17.4 cm |
| Ширина | 8.2 cm |
| Дължина | 8.2 cm |
| Тегло | 0.272 Kg |
| Капацитет | 0.454 l |