- -2,56 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Inox, Gri |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Oţel, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Fara BPA |
| Instructiuni de folosire | Inadecvat pentru cuptorul cu microunde |
| Înălţime | 17.4 cm |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Lungime | 8.2 cm |
| Greutate | 0.272 Kg |
| Capacitate | 0.454 l |