- -4,14 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Вакуумно изолирана, Двойна стена - без изпотяване, За горещи напитки, За студени напитки, Закачалка, Не е подходящ за микровълнова фурна, Не е подходящ за съдомиялна машина |
| Инструкции за употреба | Неподходящ за микровълнова фурна |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 7 cm |
| Тегло | 0.350 Kg |
| Капацитет | 0.500 l |
| Диаметър | |