- -4,14 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Termos |
| Material | Oţel, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Vacuum izolat, Perete dublu - fără transpirație, Pentru băuturi calde, Pentru băuturi reci, Cuier, Nu este potrivit pentru un cuptor cu microunde, Nu este potrivit pentru o mașină de spălat vase |
| Instructiuni de folosire | Inadecvat pentru cuptorul cu microunde |
| Înălţime | 29 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Greutate | 0.350 Kg |
| Capacitate | 0.500 l |
| Diametru | |