- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Тип продукт | Термочаша |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Двойни стени с вакуумна изолация, Защита от протичане |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 8.1 cm |
| Тегло | 0.235 Kg |
| Капацитет | 0.3 l |
| Диаметър | 8.1 cm |