- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Двойни стени с вакуумна изолация, Προστασία από διαρροές |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 8.1 cm |
| Βάρος | 0.235 Kg |
| Χωρητικότητα | 0.3 l |
| Διάμετρος | 8.1 cm |