Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Защита от разливане |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Неподходящ за микровълнова фурна |
| Височина | 11.1 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 11 cm |
| Тегло | 0.15 Kg |
| Капацитет | 0.680 l |