Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Защита от разливане |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Неподходящ за микровълнова фурна |
| Υψος | 11.1 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 11 cm |
| Βάρος | 0.15 Kg |
| Χωρητικότητα | 0.680 l |