
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Полиуретан |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Удобна дръжка за носене |
| Височина | 36.5 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Тегло | 1.7 Kg |
| Капацитет | 12 l |